2013 Škoda Yeti Pick-up

Škoda Yeti Pick-up Etape 2013Kdo se více zajímá o Octavie RS, bude dozajista znát také milovickou firmu Benet Automotive. Ta v minulosti vytvořila mimojiné i sportovní úpravy modelu Škoda Octavia RS. Nyní si však vzala na paškál aktuálnějšího Yetiho.

Firma vzala na autosalon v Lipsku koncept pick-upu Yetiho. Berte prosím v potaz, že se nejedná o žádné apelování na škodovku, aby podobný model zavedla. Jde jen o ukázání možností dané firmy v oboru. Koncept se jmenuje Etape a přední část je mimo jiného předního nárazníku prakticky totožná s původním Yeti, ovšem liší se samozřejmě část zadní, předělaná na více užitkovou. Nabízí tak mnohem více otevřeného prostoru. Rovněž zde najdeme jiný difuzor, opravdu pěkná kola a dvě velké koncovky výfuku. Škoda Yeti 2013 je sice jen koncept, ale mnoha lidem se líbí dle průzkumu. Ze 4000 dotázaných by 94% rádo vidělo tohoto pick-upa v sériové nabídce automobilky Škoda.

Škoda momentálně žádnou pick-up verzi svých modelů nevyrábí. Posledním a také velice známým modelem je Felicia, které lze ještě na silnicích spatřit. Vývojové centrum Škody ale má ve svém zkušebním vozovém parku pick-up Fabii. Pravděpodobně se jedná jen o zkoušky, žádné informace o vstupu do sériové výroby nejsou.

Hlavně ať nepřijdou s pick-up verzí naší Octavie RS :-)

This entry was posted in Škoda and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *