2013 Škoda Octavia RS Edition: Co francouzi mají a my ne!

Když se řekne škoda, každý z nás si představí ryze česká auta. V dnešním globálním měřítku už to samozřejmě není až tak úplná pravda, ale dovolím si tvrdit, že něco z tohoto přesvědčení mezi námi Čechy stále koluje. A není se čemu divit.

Buďme soudní. Škoda Octavia RS už mele z posledního a každá novinka je něco jako dar od bohů. Ano, patří k velice prodávaným autům všude po světě a tak je třeba neusnout na zlatých vavřínech a něco dělat. Tou novinkou je RSko ve verzi Edition, což je speciální edice pro Francii. Je tomu tak, ne pro Čechy, ale pro Francii. Ani není jasné, zda se sem vůbec tato specialitka kdy dostane. Věřím, že mnoho z vás by za ní dalo ruku do ohně.

Co tedy tato nová Škoda Octavia RS Edition nabízí? Předně dva nové laky, jmenovitě zelenou Rally a šedou Platine. Mimo nového laku jsou k dispozici také 18-ti palcová kola Neptune.

V interiéru si mimo klasických látek užijete také kvalitu v podobně Alcantary, která se s oblibou dává také do drahých supersportů. Mimo toho jde ještě o navigaci Amundsen, mlhovky s při světlováním do zatáček, vyhřívaná zrcátka a multifunkční tří ramenný volant. Toto všechno lze získat s příplatkem circa 35.000 Kč. Celkově tak ve Francii za novou Octavii RS Edition zaplatíte něco kolem tři čtvrtě milionu, což už je docela velká sumička.

2013 Škoda Octavia RS Edition: Co francouzi mají a my ne!
5 hlasů: 1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *